Poliţia Locală îşi prezintă bilanţul pe anul 2012

Joi, 17 ianuarie 2013, Direcţia Poliţiei Locale a municipiului Giurgiu îşi va prezenta într-un cadru lărgit bilanţul de activitate pe anul 2012.

Acţiunea se va desfăşura în sala Ateneului „Nicolae Bălănescu”, începând cu orele 9,30, şi se va bucura de participarea primarului Nicolae Barbu, a reprezentanţilor administraţiei publice locale şi judeţene, ai principalelor structuri din cadrul Ministerului Administraţiei şi Internelor, ai instituţiilor şi agenţilor economici cu care Poliţia Locală a colaborat pe parcursul anului.

Pe această cale, directorul Poliţiei Locale, Lazăr Ciobanu, invită toţi reprezentanţii mass – mediei locale să participe la acest eveniment.

Ultima modificare: 12.01.2013 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul Două proiecte de hotărâre referitoare la taxele şi impozitele locale vor fi propuse consilierilor locali spre aprobare